Vairuotojams

Barking yra mobilioji aplikacija, padėsianti Jums rasti ir pasiekti šimtus išskirtinių ir saugių stovėjimo aikštelių visame mieste. Vietą automobiliui rasite po biuro pastatais, požeminiuose garažuose, teatrų, viešbučių ar kitų įstaigų vidiniuose kiemuose. Su Barking parkavimas miesto senamiestyje Jums kainuos 50% pigiau nei gatvėje.

Naudodama IoT technologiją Barking platforma sujungia barjerus, automatines užtvaras ir garažo vartus su debesimi, taip suteikdama prieigą mobiliosios aplikacijos vartotojams prie uždarų teritorijų ir stovėjimo aikštelių

Stovėjimo vietų valdytojams

Paprasta galimybė uždirbti papildomų pajamų efektyviai išnaudojant savo turtą. Užpildykite formą ar parašykite mums elektroninį laišką. Mes trumpai pristatysime Jums sistemos veikimo principą ir patalpinsime Jūsų stovėjimo vietą mūsų platformoje nepriklausomai nuo to ar tai atvira erdvė ar uždara stovėjimo aikštelė. Suteiksime galimybę realiu laiku stebėti parkavimo sesijas, apžvalgas ir ataskaitas.

Užregistravę savo vietą mūsų sistemoje Jūs gausite prieigą prie Barking e-paskyros, kuri suteikia pilną Jūsų parkavimo vietų kontrolę. Jūs galėsite koreguoti kainas, prieinamumą, keisti parkavimui galimų vietų skaičių ir t.t..

Vairuotojas

Kaip tai veikia?

Įdiegę Barking mobiliąją aplikaciją ir suvedę reikalaujamą informaciją Jūs matysite visas laisvas vietas šalia Jūsų ar pasirinkto kelionės tikslo. Pasirinkite stovėjimo vietą, rezervuokite ją, jei pageidaujate, pasiekę stovėjimo aikštelę paspauskite “atidaryti vartus” mygtuką. Jūsų parkavimo sesija prasidės ir Barking aplikacija Jums rodys visą reikiamą informaciją apie stovėjimo būseną.

Jeigu stovėjimo aikštelėje nėra laisvų vietų?

Tokiu atveju važiuokite prie išvažiavimo ir spauskite “negaliu parkuoti” mygtuką, apmokestinti nebūsite. Būtume dėkingi, jei iškilus panašioms situacijoms informuotumėte mus, kad ateityje šių nesklandumų išvengtume.

Ar galiu parkuoti skirtingus automobilius su Barking aplikacija?

Taip, Jūs galite pridėti kelius automobilius prie Barking programėlės ir prieš pradedant parkuoti pasirinkti tą, kurį naudojate dabar.

Kas, jei išsikrovė telefonas?

Rekomenduotume pasiskolinti draugo telefoną arba surasti kitą būdą, kaip mums paskambinti, kad galėtume Jus identifikuoti.

Kodėl man reikia dar vienos parkavimosi programėlės?

Parkingas yra brangi paslauga, o Barking visada siūlo geriausias kainas. Taip pat Jūs galėsite rezervuoti parkavimo vietą iš anksto, naudotis navigacine pagalba ir atsiskaityti Jums patogiu būdu.

Kas, jei viršijau leistino parkavimo laiko limitą?

Mes rekomenduojame visada pasitikrinti mūsų programėlėje, kiek laiko parkavimo vieta yra laisva. Tačiau jei taip nutiko, prašome kuo skubiau mums pranešti.

Parkavimo vietų savininkai

Ar aš įpareigotas išnuomoti stovėjimo vietą po prisijungimo prie Barking?

Ne – tai Jūsų pasirinkimas ir galimybė uždirbti papildomų pajamų, bet tikrai ne prievolė.

Kiek galiu uždirbti su Barking?

Priklauso nuo vietovės.

Pavyzdys 1. Jūsų parkavimo vieta yra miesto centre, kur parkavimas gatvėje kainuoja 2.5 €/val. Nuomojant šią vietą už 1.5 €/val., ir 4 valandas per parą kiekvieną dieną, Jūs uždirbtumėte 180 € per mėnesį arba 2160 € per metus.

Pavyzdys 2. Naudojant Barking platformą Jūs išnuomojat 10 parkavimo vietų, 5 valandom per parą už 1 €/val. Šiuo atveju Jūsų pajamos siektų 1500 € per mėnesį arba 18000 € per metus.

Ar po prisijungimo prie Barking mano sena užtvaros valdymo sistema veiks be trikdžių?

Žinoma, Barking modemas yra sukurtas taip, kad netrikdytų esamos valdymo sistemos. Viskas išliks nepakitę, o Jūs turėsite galimybę išnuomoti savo vietą naudajant Barking platformą.

Kas, jei vairuotojas reikiamu laiku neišvažiuoja iš mano parkavimo vietos?

Visi vairuotojai yra susipažinę ir sutikę su mūsų paslaugos sąlygomis, ir surišę savo mokėjimo duomenis su Barking. Todėl, jei vairuotojas piknaudžiauja paslauga, mes taikome baudos mokestį ir uždedame parkavimo tarifo daugiklį. Taip pat jų paskyra bus užblokuota, dėl to ateityje šia paslauga naudotis jie nebegalės.

Ar saugu įsileisti nepažįstamus į savo kiemą?

Visi vairuotojai yra identifikuojami, o jų banko duomenys, valstybiniai registracijos numeriai, telefono numeris ir kita informacija yra saugoma mūsų duomenų bazėje. Mūsų patirtis rodo, jog niekas tokių duomenų neatskleistų turėdamas blogų ketinimų.

Jei aš neaktyvuosiu nei vienos stovėjimo vietos, ar vairuotojai vistiek galės patekti į mano parkingą?

Ne, prieiga prie Jūsų parkavimo vietos yra suteikiama tik Jūsų nustatytu laiku.

Kaip sužinoti kiek pinigų uždirbau ir kaip aš juos gausiu?

Jums bus suteikta prieiga prie mūsų e-paslaugų centro. Sukurtoje paskyroje galėsite pamatyti visą informaciją apie parkavimo sesijų istoriją, stebėti duomenis realiu laiku, tikrinti gautų pajamų srautus ir kitą informaciją. Barking Jums perves pinigus į nurodytą banko sąskaitą penktą kiekvieno mėnesio dieną.

Ar galiu į Barking platformą įkelti atviras stovėjimo vietas?

Taip, šiuo atveju procesas netgi dar lengvesnis. Tiesiog užpildykite formą mūsų puslapyje ar pridėkite stovėjimų vietų informaciją prie jau turimos e-paskyros mūsų sistemoje.